Pożar

i

Autor: Andrew Kneebone flickr.com Pożar

POŻAR BUSA na A2 - UTRUDNIENIA na trasie [AKTUALIZACJA]

2021-06-16 11:54

W środę, 16 czerwca przed południem, na autostradzie A2 doszło do groźnego zdarzenia - na drodze doszło do pożaru busa. Na trasie są utrudnienia. Z artykułu dowiecie się, czy ktoś ucierpiał i jakich utrudnień trzeba się spodziewać.

Utrudnienia po pożarze busa na A2

Pożar busa na A2 16.06 - Na odcinku Warszawa - Łódź pomiędzy węzłem Pruszków a węzłem Grodzisk Mazowiecki występują utrudnienia w ruchu - poinformowała Główna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Jak informuje GDDiKA na 445. kilometrze A2 doszło do pożaru busa. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowców czekają utrudnienia, zablokowany został prawy pas jezdni w kierunku Poznania. GDDiKA przewiduje, że utrudnienia mogą potrwać około 2 godzin. Do zdarzenia doszło przed godziną 11. Oznacza to, że normalny ruch może być przywrócony około godziny 13. Jeśli pojawi się więcej informacji na ten temat, zaktualizujemy artykuł.

AKTUALIZACJA - koniec utrudnień na A2

Główna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że po godzinie 11 zakończyły się utrudnienia na odcinku Warszawa - Łódź pomiędzy węzłem Pruszków a węzłem Grodzisk Mazowiecki, gdzie doszło do pożaru busa.

Rowerzyści kontra naturyści. Słynna naga plaża przestanie istnieć?