Warszawa.

i

Autor: Fred Romero flickr.com Warszawa.

NAJLEPSZY WARSZAWSKI BURMISTRZ - kto najlepiej rządzi swoją dzielnicą? [GŁOSOWANIE]

2021-06-23 10:15

Osiemnaście dzielnic i osiemnaście rządzących nimi osób. Wszystkie z pełnym poświeceniem wykonują obowiązki przypisane stanowisku burmistrza. Która dzielnica jest najlepiej zarządzana? Śródmieście? Ochota? Wawer? A może Bielany? Zdecydujcie o tym w naszym głosowaniu!

Najlepszy warszawski burmistrz - kto zasługuje na ten tytuł? Weźcie udział w głosowaniu, które wyłoni osobę najlepiej dbającą o sprawy swojej dzielnicy. Walka może być wyrównana. Każda z osiemnastu dzielnic stolicy może się bowiem pochwalić tym, że na fotelu burmistrza zasiada ktoś doskonale przygotowany do pełnienia swojej funkcji. Ci ludzie każdego dnia starają się jak najlepiej wywiązywać ze swoich zadań. To oni decydują o przedsięwzięciach w poszczególnych dzielnicach warszawy i reprezentują mieszkańców podczas rady miasta. Mandat zaufania zdobyli zaś podczas ostatnich wyborów samorządowych. Kto cieszy się największym szacunkiem? Która dzielnica jest rządzona najlepiej? Komu ufacie najbardziej? To rozstrzygnie nasze głosowanie! Poniżej znajdziecie sondę, w której oddacie głos na swojego faworyta lub faworytkę.

Do tego prowadzi nieuwaga. Wjechał w 17-latka na przejściu dla pieszych

Najlepszy warszawski burmistrz - GALERIA

Poniżej znajdziecie galerię z profilami wszystkich burmistrzów i burmistrzyń Warszawy.

Jaki powinien być idealny burmistrz? Sonda uliczna

A jak mieszkańcy wyobrażają sobie idealnego burmistrza lub burmistrzynię? Zapytaliśmy o to ludzi na ulicach Warszawy. Posłuchajcie ich odpowiedzi:

Jaki powinien być idealny burmistrz?
Jaki powinien być idealny burmistrz? Cz. 2

Najlepszy warszawski burmistrz - GŁOSOWANIE

Poniżej znajdzie listę wszystkich burmistrzów i burmistrzyń pełniących obecnie urząd. Oddajcie głos na osobę, która waszym zdaniem najlepiej rządzi swoją dzielnicą. Głosowanie potrwa do 24 czerwca, do końca dnia. Później opublikujemy wyniki.

Sonda
NAJLEPSZY WARSZAWSKI BURMISTRZ 2021 Kto waszym zdaniem najlepiej rządzi swoją dzielnicą?