Ząbki: radiowóz między szlabanami

i

Autor: Fot. screen YouTube WWL112PL / https://www.youtube.com/channel/UCFyCu8CIMYJlz0HNpq4Zo6w / pixabay.com

RADIOWÓZ MIĘDZY SZLABANAMI - niebezpieczna sytuacja w Ząbkach [WIDEO]

2021-12-28 10:02

Do bardzo groźnej sytuacji doszło na jednym z przejazdów kolejowych w Ząbkach. Policyjny radiowóz znalazł się między zamkniętymi szlabanami! Nagranie tego zdarzenia trafiło do sieci. Znajdziecie je w naszym artykule.

Radiowóz policyjny między zamkniętymi szlabanami na przejeździe kolejowym - właśnie to widzimy na wideo, które niedawno trafiło do sieci. To niebezpieczne zdarzenie miało miejsce 24. grudnia w podwarszawskiej miejscowości Ząbki. Jak dowiadujemy się z serwisu wwl112.pl, gdzie pojawiło się nagranie, policyjne auto wjechało na przejazd przy ul. Łodygowej. Jak to się stało, że mundurowy siedzący za kierownicą doprowadził do takiej sytuacji? Można to tłumaczyć chyba tylko niezachowaniem należytej ostrożności lub pośpiechem. Szlabany na przejazdach nie są instalowane bez powodu. W starciu z ważącym setki ton rozpędzonym pociągiem żaden samochód nie ma szans! Sygnalizacja i szlabany mają zapobiegać takim wypadkom.

SMOG - jak powstaje? Wpływ smogu na zdrowie

Radiowóz na sygnałach utknął na przejeździe

W tej sytuacji na szczęście nie doszło do tragedii. Radiowóz znajdował się w bezpiecznej odległości od torów, po których jechał pociąg. Jednak ryzyko i tak było duże. Miejmy nadzieję, że policjant z radiowozu nigdy już nie popełni takiego błędu. Wideo zamieszczamy poniżej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!