Pilne!

i

Autor: Eska.pl Pilne

Radzymin: NIEWYBUCH W SZKOLE - Pocisk przyniósł uczeń!

2021-12-06 15:35

W budynku liceum Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie pojawił się pocisk z czasów II wojny światowej. Niezwłocznie zarządzono ewakuację szkoły, a na miejscu pojawiły się odpowiednie służby. Więcej na ten temat w naszym artykule.

Niewybuch w szkole w Radzyminie - taka wiadomość pojawiła się w mediach około godziny 15:00 w poniedziałek, 6. grudnia. Jak donosi serwis tvn24.pl, pocisk z czasów II wojny światowej znalazł się na terenie Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida. Nieoficjalne informacje wskazują na to, że niewybuch przyniósł jeden z uczniów szkoły. Zarządzono ewakuację około 500 osób znajdujących się w budynku - to uczniowie i personel placówki.

W formie 24: elektrolity

Niewybuch w szkole w Radzyminie - służby wezwane na miejsce

Na miejsce przyjechała straż pożarna i policja, która zabezpieczyła teren. Serwis RDC.pl dodaje, że wezwano również saperów. na chwilę obecną nie wiadomo, czy pocisk jest prawdziwy, lub czy zawiera materiał wybuchowy.

16-latek przyniósł granat moździerzowy

Z dalszych informacji serwisów wynika, że niebezpieczny przedmiot przyniósł 16-letni uczeń liceum. Wstępne oględziny pirotechników wskazują na granat moździerzowy. Nie wiadomo, jak licealista wszedł w jego posiadanie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!