Wisła

i

Autor: materiały prasowe

Atrakcje

Parada łodzi otworzy sezon letni nad Wisłą. Kiedy odbędzie się Riverlights 2024?

2024-05-24 21:34

Riverlights 2024 zbliża się wielkimi krokami! Sezon nad Wisłą zostanie oficjalnie otwarty już pod koniec maja. Z tej okazji rzeką ruszy parada udekorowanych światłem łodzi. Sprawdźcie szczegóły tegorocznej edycji wydarzenia.

Riverlights 2024 - gdzie i kiedy się odbędzie? Harmonogram

Widowisko Riverlights zaplanowano na sobotę, 25 maja. W ramach wydarzenia Wisłą popłynie około trzydziestu rozświetlonych łodzi. Event uświetnią rozbrzmiewające dźwięki muzyki elektronicznej.

- Riverlights 2024 wystartuje z Dworca Wodnego WWA. Tutaj, ale także na innych przystaniach wiślanych, nastąpi zaokrętowanie na jednostki. W paradzie weźmie udział reprezentacja warszawskiej żeglugi - szkuty, łodzie tradycyjne - baty, galary, łyżwa, motorówki, małe statki i statki - przekazali organizatorzy.

Okrętowanie na Dworcu Wodnym WWA i pozostałych przystaniach potrwa od godz. 20:00 do 21:00. Sama parada ruszy natomiast o godz. 21:30.

Riverlights 2024 - zapisy

Zainteresowani mogą oczywiście zarezerwować miejsca na paradę. Zapisy ruszyły w środę, 15 maja o godz. 15:00 na stronie: www.warsawboats.pl. Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny.

Pokazy w Multimedialnym Parku Fontann - zobacz zdjęcia:

Otworzyli nowy most w Warszawie. Wielkie tłumy na otwarciu nowej kładki dla pieszych i rowerzystów