Robisz wiosenne porządki? Możesz oddać rzeczy do sklepu charytatywnego!

i

Autor: Olivia Gonzalez fot. Olivia Gonzalez

Robisz wiosenne porządki? Możesz oddać rzeczy do sklepu charytatywnego!

2021-03-23 13:33

Podczas wiosennych porządków wiele osób pozbywa się ubrań, książek, zabawek lub domowych ozdób. Nie trzeba ich wyrzucać! Można podarować je sklepom charytatywnym, a tym samym wesprzeć osoby potrzebujące!

Choć sklepy charytatywne stają się w Polsce coraz popularniejsze wciąż nie wszyscy wiedzą o ich istnieniu, a także tym, że mogą je wesprzeć nie tylko robiąc w nim zakupy, ale i przekazując swoje rzeczy. Co jednak istotne, dary powinny być w dobrym stanie. Nie powinny być brudne, porwane, zużyte czy z ubytkami. Sklepy charytatywne przyjmują zarówno ubrania, jak i książki, płyty, naczynia, tekstylia, ozdoby, a niektóre nawet meble. W Warszawie dostępnych jest kilka sklepów charytatywnych. Można je znaleźć w wielu dzielnicach i rejonach miasta. Wiosenne porządki są więc idealną okazją do tego, by wesprzeć osoby starsze lub żyjące w ubóstwie i podarować rzeczy, których już nie potrzebujemy.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

E-polska: Rok od pandemii

Co studiował Michał Szpak, Margaret, Cleo, Quebonafide i inni?

Pytanie 1 z 10
Co studiowała Margaret?