Poszukiwany w sprawie pobicia w autobusie

i

Autor: mokotow.policja.waw.pl Poszukiwany w sprawie pobicia w autobusie

AKTUALIZACJA - złapano SPRAWCĘ POBICIA DWÓCH KOBIET

2021-08-09 14:52

Mundurowi z wilanowskiego wydziału kryminalnego ujęli mężczyznę poszukiwanego w sprawie pobicia dwóch kobiet w autobusie.

AKTUALIZACJA - ujęto poszukiwanego

Po w poniedziałek południu, 9 sierpnia, policja poinformowała o ujęciu poszukiwanego mężczyzny. Jak się okazało, mężczyzna przebywał na terenie Wilanowa w domku działkowego, do którego się włamał. Za pobicie, groźby karalne, przywłaszczenie mienia i włamanie grozi mu 10 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna poszukiwany za pobicie

Mężczyzna poszukiwany za pobicie - Komenda rejonowa policji II dla Mokotowa, Ursusa i Wilanowa poszukiwała człowieka, którego wizerunek udostępniała na stronie. Pobił on i groził śmiercią dwóm kobietom w autobusie linii 131. Ponadto jednej z nich ukradł telefon. Do zdarzenia doszło 25 lipca 2021 roku około godziny 16:00. Mężczyzna wsiadł do autobusu na przystanku przy ul. Łowczej w Warszawie. Wewnątrz zapytał dwie kobiety o godzinę. Po chwili znów do nich podszedł. Tym razem jednak zaczął je okładać pięściami po głowie i krzyczeć, że je zabije. Jedna z pokrzywdzonych wypuściła z rąk telefon. Napastnik zabrał go i uciekł za autobusu, gdy pojazd się zatrzymał. W dalszej części artykułu znajdziecie rysopis poszukiwanego.

Dawid Tomala szokuje! W trakcie chodu na 50km rozmawiał z kibicami!

Rysopis sprawcy pobicia

Policja sporządziła rysopis na podstawie monitoringu z autobusu i zeznań pokrzywdzonych:

  • Wzrost - ok 185 cm
  • Sylwetka - dobrze zbudowany
  • Włosy - blond, do ramion
  • Znaki szczególne - brak 4 palców u lewej dłoni (ma tylko kciuk), tatuaż na lewym przedramieniu
  • W chwili zdarzenia ubrany był w fioletowy t-shirt oraz jasne krótkie spodenki
  • Posługiwał się językiem polskim ze wschodnim akcentem

Poszukiwany za pobicie

Policja uzyskała fotografie z monitoringu zainstalowanego w autobusie. Z uwagi na ujęcie przestępcy, jego podobizna znikła ze strony policji.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!