Stołeczna radna chce zniżek dla medyków. Taniej mogliby korzystać z kin, muzeów i basenów

i

Autor: Pixabay Stołeczna radna chce zniżek dla medyków. Taniej mogliby korzystać z kin, muzeów i basenów

Stołeczna radna chce zniżek dla medyków. Taniej mogliby korzystać z kin, muzeów i basenów

2021-06-01 16:39

Zniżki dla stołecznych medyków - to pomysł warszawskiej radnej, Aleksandry Śniegockiej-Goździk. Rabaty miałyby być podziękowaniem za walkę z pandemią i zachętą do pracy. W tej sprawie radna skierowała się do prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego. Chce zniżek do kin, muzeów, a także za korzystanie z basenów.

Radna chce zniżek dla medyków

Zniżki dla warszawskich medyków - to pomysł stołecznej radnej. W tej sprawie napisała do prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Radna chce, by lekarze i pielęgniarki taniej odwiedzali np. miejskie baseny, kina i teatry.

- Zniżki dla medyków mogą być formą podziękowania za 2 lata ich ciężkiej pracy. Mam też nadzieję, że takie zniżki zachęcą medyków do pracy w Warszawie - mówi Aleksandra Śniegocka-Goździk.

Zniżki dla lekarzy - opinia ratusza

Czy zniżki dla medyków wejdą w życie? Rzeczniczka stołecznego ratusza, Monika Beuth-Lutyk odpowiada, że wszystko jest w rękach radnych.

- Jeżeli taka będzie wola radnych, to oczywiście tak się stanie. Wszystko musi być dobrze przygotowane, bo oczywiście każdy system musi być dobrze zaplanowany i przeliczony - tłumaczy Monika Beuth-Lutyk.

Sonda
Czy wygrywamy z koronawirusem?

Obecnie ze zniżek w instytucjach podległych miastu mogą korzystać m.in. uczniowie i studenci, a także rodziny z dziećmi.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!