Kibice

i

Autor: Piotr Drabik flickr.com Kibice

STREFY KIBICA w Warszawie - gdzie oglądać mecze Polaków w stolicy?

2021-06-14 15:53

EURO 2021 nie może się obyć bez kibiców! Dopingujemy nie tylko przed telewizorami. Wiele osób chce przeżywać wspólne piłkarskie emocje w strefach kibica. Gdzie mogą to robić mieszkańcy i mieszkanki Warszawy? Dowiecie się tego z naszego artykułu.

Strefy Kibica w Warszawie - gdzie oglądać mecze Polaków w stolicy? Takie pytanie zadaje sobie wiele mieszkańców i mieszkanek miasta. Tradycją stało się organizowanie stref kibica z okazji ważnych mistrzostw i imprez sportowych. Bez tego nie obyłoby się również EURO 2021 (oficjalnie EURO 2020). Do tej pory w Warszawie powstawała w takich wypadkach centralna strefa kibica, gdzie setki osób mogło emocjonować się meczami oglądanymi na wielkich telebimach. W 2021 roku taka strefa jednak nie powstanie. Powodem są oczywiście obostrzenia sanitarne związane z epidemią COVID-19. Nie oznacza to jednak, że w stolicy nie będzie mniejszych stref kibica. Gdzie je znaleźć? W dalszej części artykułu zamieściliśmy listę z lokalizacjami kilku najciekawszych warszawskich stref kibica.

Gorąca atmosfera podczas przyjazdu kadry do hotelu w Petersburgu

Strefa kibica na Stadionie Narodowym

Choć centralna strefa kibica w Warszawie nie powstaje, zdecydowano się zorganizować podobną na Stadionie PGE Narodowy. Jak na razie w planach jest jej otwarcie tylko na mecz Polska - Hiszpania 19.06. Jeśli jednak przedsięwzięcie okaże się sukcesem, bardzo możliwe, że mieszkańcy i mieszkanki Warszawy wejdą na Narodowy także przy okazji innych spotkań. W strefie kibica na Narodowym, oprócz meczu, obejrzymy też występy artystyczne. Możliwe będzie również przyjęcie szczepienia jednodawkowym preparatem.

Strefy kibica w Warszawie - najciekawsze lokalizacje

Gdzie jeszcze w Warszawie oglądać mecze EURO 2021 w strefie kibica? Takie miejsca organizują przede wszystkim lokale gastronomiczne, ale telebimy są ustawiane także w parkach, na skwerach i placach. Sprawdźcie lokalizacje najciekawszych warszawskich stref kibica.

 • Bierhalle - ul. Nowy Świat 64
 • British Bulldog Pub - Aleje Jerozolimskie, Krucza 42
 • Bulwary wiślane
 • ELLADA Souvlaki Bar - ul. Skarbka z Gór 116
 • Falcon Klub Bilardowy - ul. Książkowa 9G
 • Hulakula - ul. Jagiellońska 82B
 • LOLEK grill & bar - ul. Rokitnicka 20
 • M13 Restauracja Bilard Bar - ul. Marynarska 13
 • OFF Brzeska - ul. Brzeska 25
 • Pomost 511 i Fala - Pailon nad Wisłą - bulwar Flotylli Wiślanej
 • SoulSet - ul. Górczewska 224

To oczywiście tylko kilka stref kibica w Warszawie. W całej stolicy znajdziecie ich znacznie wiecej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!