Te teledyski nagrano w Warszawie! Zwiedzaj stolicę z Moniką Brodką i nowym klipem Game Change

i

Autor: YouTube/Brodka, zrzut ekranu Te teledyski nagrano w Warszawie! Zwiedzaj stolicę z Moniką Brodką i nowym klipem "Game Change"

Te teledyski nagrano w Warszawie! Zwiedzaj stolicę z Brodką, Podsiadło czy Domagałą

2021-03-10 18:25

Dawid Podsiadło, Monika Brodka czy Paweł Domagała. W Warszawie powstało MNÓSTWO teledysków do słynnych klipów. Można dzięki nim zwiedzić m.in. Muzeum Narodowe, okolice Dworca Gdańskiego czy stacje metra. Jeśli właśnie nie możecie wyjść z domu przez pandemię i tęsknicie za prawdziwą Warszawą - zobaczcie te klipy!

W ostatnim czasie Monika Brodka wydała nowy singiel "Game Change", który zapowiada jej nową płytę. Teledysk powstał w wyjątkowym miejscu, bo artystka została wpuszczona do Muzeum Narodowego w Warszawie! Kilka ujęć nagrano też w Pałacu Kultury i Nauki. To jednak nie jedyny teledysk, który pozwala nam na "zwiedzanie stolicy" podczas pandemii!

Warszawą inspirowali się też m.in. Dawid Podsiadło, który w teledysku do piosenki "Małomiasteczkowy" zasadził drzewo na warszawskim Służewiu. W stolicy kręcono też teledysk do "Męskiego Grania" i wiele, wiele innych! Zobacz galerię!

PSYCHOTEST. Którą gwiazdą jesteś? Perfekcyjna jak Gosia Rozenek, czy wybuchowa jak Magda Gessler?

Pytanie 1 z 8
Najczęściej ubierasz się w:
Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17