URSYNÓW: kosz w słomianym kombinezonie. To już absurd, czy jeszcze środki bezpieczeństwa?

i

Autor: https://www.facebook.com/groups/obywateleursynowa URSYNÓW: kosz w słomianym kombinezonie. To już absurd, czy jeszcze środki bezpieczeństwa?

URSYNÓW: kosz w słomianym kombinezonie. To już absurd, czy jeszcze środki bezpieczeństwa?

2021-01-21 11:44

Kosz w słomianym kombinezonie. To już absurd, czy jeszcze środki bezpieczeństwa? Tegoroczna zima była inna niż wszystkie. Intensywne opady śniegu zachęciły dzieci do zabawy na sankach. Niestety, nie obyło się bez licznych kontuzji, a nawet tragedii i śmierci dziecka. Jak zapobiegac takim sytuacjom? Okazuje się, że niektóre pomysły mogą poważnie zaskoczyć...

Na Ursynowie dzieci już mogą bawić się wesoło całymi dniami. A wszystko dlatego, że kosze stały się bezpieczne. Jak do tego doszło? Obiekty, które mogą zagrażać zjeżdżającym z górek dzieciom ogrodzono... kostkami słomy. Na stronie SM Wyżyny - nieoficjalna strona mieszkańców czytamy:

Po zgłoszeniu, że betonowy kosz na śmieci stoi na trasie zjazdu sankowego z Górki Kazurki, kosz został dziś zapakowany w słomę. W odpowiedzi na zgłoszenie stwierdzono też, że został zabezpieczony i że to nie jest tor saneczkowy. Dużo lepiej, gdyby po prostu postawili ten kosz w dalszym miejscu, ktoś uparł się, żeby stał akurat tu. To Górka i saneczkarze byli tu wcześniej, nie śmietniki. W czasie konsultacji na temat przyszłości parku zgłaszano wielokrotnie, że kosz przeszkadza, rowerzystom też. Za rok, jeśli śnieg spadnie, znowu będą go w słomę pakować? Absurd, pare zim i z tej słomy zrobimy kukłę misia.

Nielegalny salon gier w centrum Szczecina. Spektakularna akcja celników

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Sonda
Obowiązkowe maseczki w szkołach: TAK czy NIE?