VOD Warszawa

i

Autor: um.warszawa.pl VOD Warszawa

VOD WARSZAWA - nowości na listopad 2021!

2021-11-04 10:47

W listopadzie zobaczymy nowości w VOD Warszawa! Stołeczne teatry zaprezentują na platformie najświeższe spektakle. Pierwszy raz będzie też można śledzić festiwale filmowe! Sprawdźcie, co obejrzymy w listopadzie 2021.

Listopadowe nowości na VOD Warszawa! W serwisie streamingowym stolicy pojawią się nowe spektakle. Będzie też można śledzić odbywające się w mieście festiwale filmowe. Projekt VOD Warszawa to inicjatywa, która powstała z myślą o warszawskich instytucjach kultury, organizacjach pozarządowych oraz stołecznej publiczności. Platforma, którą uruchomiono w 2021 roku, daje możliwość oglądania filmów poświęconych Warszawie oraz wielu przedstawień wystawianych na stołecznych scenach. W dalszej części artykułu znajdziecie listę listopadowych premier na VOD Warszawa.

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

VOD Warszawa - premiery spektakli w listopadzie 2021

W listopadzie premiery online będą miały spektakle:

  • Sonata Widm w reż. Marcusa Öhrna (Nowy Teatr)
  • Morderstwo (w) Utopii w reż. Grzegorza Laszuka (Komuna Warszawa)
  • Córka - teatr Młyn
  • Niedzielne popołudnie - Teatr Młyn

Festiwale na VOD Warszawa

Po raz pierwszy na VOD Warszawa można śledzić festiwale filmowe:

  • 3-7.11.2021 - Cinemaforum, Międzynarodowe Forum Filmów Krótkometrażowych
  • 22-30.11.2021 - Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej Kamera Dawida.

Na VOD Warszawa jest też dostępne nagranie z ogłoszeniem programu 15. Azjatyckiego Festiwalu Filmowego Pięć Smaków, który zaplanowano na 17-29 listopada, także w wersji online. Więcej szczegółów znajdziecie na VOD Warszawa.

Źródło: um.warszawa.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!