Słoń z warszawskiego ZOO

i

Autor: Lukas Plewnia flickr.com Słoń z warszawskiego ZOO

Kalendarze Warszawskiego ZOO - okładkę wybiorą internauci

2021-11-04 7:58

Kochani, potrzebujemy Waszej pomocy! Wybierzcie okładkę Kalendarza Warszawskiego ZOO na 2022 rok - zaapelował w mediach społecznościowych stołeczny ogród zoologiczny. Więcej na ten temat przeczytacie w artykule.

Wybierzcie okładkę kalendarza stołecznego ZOO!

Warszawski zwierzyniec szykuje na kolejny rok kalendarz ze zwierzakami - mieszkańcami stołecznego zoo. Niestety nie może zdecydować się kto ma być na jego okładce. Apeluje więc o pomoc do warszawiaków.

"Kochani, potrzebujemy Waszej pomocy! Wybierzcie okładkę Kalendarza Warszawskiego ZOO na 2022 rok. My nie możemy się zdecydować" - napisał na swoim facebookowym profilu stołeczny ogród zoologiczny.

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Jedno z tych zwierząt będzie zdobić okładkę

Kandydatami do okładkowego zwierzaka są: ara zielonoskrzydła Verda, słoń afrykański Leon, irbiska Layla i bongo Molly. Głosować można poprzez profil zoo, dodając reakcję do której przypisany jest dany zwierzęcy bohater.

Głosować można do piątku 5 listopada do godziny 10. "Dwa zwierzaki, które zdobędą największą liczbę Waszych głosów przejdą do drugiego etapu zabawy" - poinformowało zoo.

Źródło: PAP

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!