Tragiczny wypadek na Jagiellońskiej. Dziecko zginęło pod tramwajem, policja ma pilny apel

2022-08-16 15:58

12 sierpnia na ul. Jagiellońskiej doszło do tragicznego wypadku, w którym pod tramwajem zginęło dziecko. Policja obecnie prowadzi czynności w sprawie i apeluje do lokalnej społeczności o pomoc. Mundurowi proszą o kontakt wszystkich świadków zdarzenia oraz osoby, które mogły je uwiecznić.

Warszawa: tramwaj doprowadził do śmierci dziecka

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w piątek, 12 sierpnia na ul. Jagiellońskiej. Jak już informowaliśmy, skład starego typu ruszył z przystanku z przytrzaśniętym drzwiami małym chłopcem. Życia dziecka nie udało się niestety uratować.

Wyjaśnieniem przyczyn oraz ustaleniem przebiegu tragedii zajmują się obecnie stołeczni policjanci. Sprawa ma zostać rozwiązana przez Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI, działający obecnie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga-Północ.

Czytaj również: Warszawa: czterolatek zginął na torach. "Hamulec bezpieczeństwa był użyty"

Warszawa: wypadek tramwajowy na ul. Jagiellońskiej. Policja apeluje o pomoc

Aby sprawniej i bardziej dokładnie ustalić, dlaczego doszło do dramatu, policjanci zwrócili się z prośbą do lokalnej społeczności. Mają bowiem nadzieję, że zgłosi się do nich ktoś, kto pomoże w prowadzonych działaniach.

"Wszyscy pasażerowie, bezpośredni świadkowie, którzy widzieli to zdarzenie oraz osoby, które zarejestrowały ten wypadek telefonem, kamerą bądź wideorejestratorem proszeni są o kontakt z Dyżurnym Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI w siedzibie jednostki przy ul. Jagiellońskiej 51, bądź pod numerem tel. 47 723 75 56 lub policjantami wydziału prowadzącego czynności w tej sprawie, tel. 47 723 83 16, powołując się na numer sprawy D-II-7542/22" - apelują mundurowi.

Tragiczny wypadek przy Dworcu Wileńskim. 19-latek wjechał w mężczyznę na przystanku

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Duży remont na Saskiej Kępie. Naprawiają Saską i Egipską
  2. Ważne zmiany dla kierowców w Warszawie. Wyższe opłaty za parkowanie; nie trzeba już mieć biletu za szybą
  3. Po pijanemu wjechał do rowu. Za chwilę wrócił busem