Rowery

i

Autor: pixabay.com

Warszawska Masa Krytyczna 26.12 - którędy przejadą rowerzyści? [TRASA]

2021-12-23 11:27

Inicjatywa Warszawska Masa Krytyczna szykuje kolejny wielki przejazd ulicami stolicy. Na drodze pojawią się setki rowerzystek i rowerzystów. Sprawdźcie, o której odbywa się to wydarzenie i jak przebiega jego trasa.

Warszawska Masa Krytyczna planuje kolejny wielki przejazd przez stolicę. Wydarzenie zaplanowano na 26. grudnia. W drugi dzień Świąt na trasie pojawią się setki rowerzystów i rowerzystek, którzy łączą wspólną rekreację z lobbowaniem na rzecz rozwoju infrastruktury rowerowej w mieście. Te wydarzenia za każdym razem ściągają też tłumy osób chcących oglądać barwny przejazd. Tak będzie zapewne i tym razem. Rozmiar przedsięwzięcia łączy się oczywiście z koniecznością czasowego wstrzymania ruchu samochodów, autobusów i tramwajów na trasie masy krytycznej. Z naszego artykułu dowiecie się, o której godzinie startują rowerzyści oraz rowerzystki i jakimi ulicami Warszawy przejadą 26. grudnia.

Najpopularniejsze świąteczne piosenki 2021: hity na Boże Narodzenie [TOP 10]

Masa Krytyczna Warszawa 26.12 - GODZINA I TRASA

Przejazd 26. grudnia odbędzie się w godzinach 17.00 – 19.00. Trasa Warszawskiej Masy Krytycznej w drugi dzień Świąt wiedzie przez: pl. Zamkowy - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat - pl. Trzech Krzyży - Al. Ujazdowskie - al. J. Ch. Szucha - Marszałkowska - Al. Jerozolimskie – E. Plater - Świętokrzyska - al. Jana Pawła II – T. Chałubińskiego - Koszykowa - Piękna - Krucza - Al. Jerozolimskie - Marszałkowska - Senatorska - Miodowa - pl. Na tej trasie w godzinach wydarzenia może wystąpić czasowe wstrzymanie ruchu pojazdów mechanicznych

Źródło: warszawa19115.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!