Wyjątkowe metamorfozy bezdomnych kobiet! Finał akcji Kobiecość też bywa bezdomna

i

Autor: Facebook/Serce Miasta Wyjątkowe metamorfozy bezdomnych kobiet! Finał akcji "Kobiecość też bywa bezdomna"

Wyjątkowe metamorfozy bezdomnych kobiet! Finał akcji "Kobiecość też bywa bezdomna" [ZDJĘCIA]

2021-03-12 19:55

Nowa fryzura, makijaż, ubrania i wyjątkowa sesja zdjęciowa! Kobiety w kryzysie bezdomności z okazji Dnia Kobiet przeszły niesamowitą metamorfozę. Zobacz zdjęcia z finału akcji "Kobiecość też bywa bezdomna".

Wyjątkowa akcja z okazji Dnia Kobiet. Serce Miasta i fundacja Daj Herbatę zorganizowały metamorfozy kobiet, które znalazły się w kryzysie bezdomności. Właśnie możemy zobaczyć ich efekty!

"Kobiecość też bywa bezdomna"

Makijaż, manicure, nowa fryzura i ubrania. A to wszystko uwiecznione na zdjęciach! Fundacje, które na co dzień wspierają osoby w kryzysie bezdomności przygotowały wyjątkową akcję na Dzień Kobiet. - To był dzień pełen łez radości i wzruszeń. Jest w nas bardzo dużo emocji. Tak naprawdę przeżywamy cały czas to co się wydarzyło. Metamorfozy to nie tylko wygląd, to błysk w oku, uśmiech, to wyprostowana postawa i odwaga w oczach. Warto było to wszystko zorganizować, żeby zobaczyć tak piękną i szczerą radość naszych Pań - poinformowało Serce Miasta.

Trzeba przyznać, że efekty akcji są zniewalające! Zobaczcie ZDJĘCIA!

- Rano wstałam, po czwartej już spać nie mogłam. Wszystkim powiedziałam, gdzie idę i czekają na mnie na noclegowni. I mój partner kochany, z którym jestem na bezdomności. Jesteśmy razem już ponad pół roku. On też chce mnie zobaczyć jak najszybciej jak będę wyglądać - słyszmy na nagraniu.

Każdy, kto chciałby wesprzeć fundację Serce Miasta, bądź fundację Daj Herbatę, które na co dzień pomagają osobom w kryzysie bezdomności, może się do nich zgłosić bezpośrednio przez facebookowy profil.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Quiz. Jaki to kraj? Jedno zdjęcie musi wystarczyć!

Pytanie 1 z 15
Jaki to kraj?
Jaki to kraj?
Miejsce dla bezdomnych w klubowym warszawskim zagłębiu