ZDM sprzedaje odholowane samochody. Wśród ofert są prawdziwe rarytasy!

2022-09-28 15:51

Zarząd Dróg Miejskich wystawia na sprzedaż aż 47 aut ściągniętych ze stołecznych ulic i parkingów. Do kupienia jest między innymi BMW 316 i Saab 900. Sprawdźcie szczegóły dotyczące przetargu.

Zarząd Dróg Miejskich już trzeci raz organizuje przetarg odholowanych samochodów! Dwie pierwsze wyprzedaże cieszyły się dużym zainteresowaniem, a kilka aut znalazło nowych nabywców. ZDM zarobiło na tym w sumie ponad 100 tys. zł. Ogłoszona właśnie sprzedaż będzie największa. Wystawionych zostało aż 47 pojazdów usuniętych z dróg i parkingów na mocy art. 50a ustawy Prawa o ruchu drogowym. Wśród ofert figuruje między innymi luksusowe BMW 316, potężny Dodge Ram, kultowy Saab 900 cabrio oraz prawdziwa legenda francuskiej motoryzacji - Renault 5. Zdjęcia wszystkich samochodów wraz z cenami wywoławczymi znajdziecie w naszej galerii. W dalszej części artykułu zamieszczamy zaś najważniejsze informacje o przetargu.

Kiedy można obejrzeć samochody?

Sprzedawane pojazdy można oglądać w dniach 4.10.2022 oraz 11.10.2022 w godzinach09:00 – 14:00 na terenie parkingu przy ul. Gołdapskiej 7 w Warszawie, po wcześniejszym telefonicznymuzgodnieniu wizyty pod numerami telefonów:

  • 514 603 722
  • 695 790 390

Gdzie, jak i kiedy składać oferty?

Oddzielne oferty na każdy pojazdów należy składać w zaklejonej kopercie z napisem "Wydział Parkowania - oferta przetargowa na zakup pojazdów w trybie art. 50a ustawy Prawo o ruchu drogowym". Tak przygotowaną ofertę można składać osobiście w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:00 w kancelarii Zarządu Dróg Miejskich ul. Chmielna 120, 00-801 Warszawa oraz przesyłką pocztową lub kurierską, lecz nie później niż do 14 października (piątek) 2022 r.

O ważności oferty decyduje data i godzina jej wpływu na wskazany adres, nie zaś data nadania. Termin związania ofertą organizator przetargu określa na 30 dni od dnia upływu terminu składania ofert. O wyniku przetargu lub jego zamknięciu bez dokonania wybory oferty komisja poinformuje na stronie internetowej ZDM w terminie 7 dni roboczych od dnia upływu terminu na składanie ofert.

Ile kosztują wystawione samochody?

Cenę wywoławczą każdego z aut oszacował biegły rzeczoznawca. Dokładne kwoty podajemy pod zdjęciami. Wypisano je też w dokumencie Informacja o stanie prawnym pojazdów i ich dokumentach na stronie ZDM. Znajdziecie tam również inne ważne dokumenty dotyczące trzeciej wyprzedaży odholowanych samochodów.

Mundialowe piosenki. Oto hymny mistrzostw świata

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!