Awaria na Żeraniu

i

Autor: Janusz Jakubowski flickr.com Awaria na Żeraniu

Żerań: AWARIA SIECI TRAKCYJNEJ - utrudnienia mogą potrwać do wieczora

2022-02-02 9:27

Na Żeraniu doszło do uszkodzenia sieci trakcyjnej. Awaria powoduje utrudnienia, które mogą potrwać nawet do wieczora! Co się stało? Które tramwaje nie kursują? Z czym musza się liczyć pasażerowie i pasażerki? Sprawdźcie w naszym artykule.

Awaria na Żeraniu - taki komunikat pojawił się na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego. Jak zostaliśmy poinformowani, doszło do zerwana sieci trakcyjnej przy ul. Faradaya. Maciej Dutkiewicz z Tramwajów Warszawskich przekazał, że uszkodzenia są bardzo poważne. Sieć trakcyjna została praktycznie całkowicie zerwana na odcinku kilkuset metrów. Pracownicy WTP będą musieli założyć przewody od nowa. Dutkiewicz dodał, iż trakcję najprawdopodobniej zerwał samochód z pobliskiej budowy, a WTP będzie próbowało wyegzekwować przyznanie się do winy. Tymczasem trwa usuwanie skutków awarii. Pasażerowie i pasażerki muszą się przygotować na utrudnienia mogące potrwać aż do wieczora!

Poradnik Zdrowie: higiena snu

Awaria na Żeraniu - utrudnienia w kursowaniu dwóch linii

W komunikacie WTP czytamy: Z przyczyn technicznych tramwaje linii 4 i 41 jadące w kierunku krańca Żerań Wschodni zawracane są na pętli Annopol. W związku z powyższym wydłużeniu ulega trasa linii 234 od pętli Żerań Wschodni ulicami: Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Wysockiego –

Zalecamy na bieżąco śledzić komunikaty WTP na temat utrudnień.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!