zakupy

i

Autor: Unsplash

Zakupy

Znana marka wchodzi do Polski. Będzie pierwszy sklep w Warszawie

2024-02-28 14:15

Media obiegły doskonałe dla miłośników zakupów informacje. Jeszcze w tym roku w Warszawie zostanie otwarty pierwszy sklep ARKET. Dotąd ubrania popularnej marki można było zakupić nad Wisłą jedynie przez Internet.

ARKET w Polsce. Pierwszy sklep zostanie otwarty w Warszawie

Dotąd ARKET znali przede wszystkim miłośnicy minimalistycznego, skandynawskiego stylu. Wkrótce popularna marka może jednak zdobyć w Polsce jeszcze większą rozpoznawalność. W swej ofercie firma ma odzież damską, męską i dziecięcą, akcesoria domowe oraz torby i walizki podróżne.

Dotąd szwedzka marka otworzyła swoje sklepy w Belgii, Danii, Finlandii, Niemczech, Łotwie, Holandii, Szwajcarii, Chinach, Estonii, Francji, Luksemburgu, Korei Południowej i Wielkiej Brytanii. Wkrótce zawita natomiast do Hiszpanii, Włoch oraz Polski.

Zgodnie z oficjalną zapowiedzią, która pojawiła się na profilu ARKET na Instagramie, sklep powstanie w Warszawie. Na razie nie jest znana dokładna data ani lokalizacja. Poinformowano jedynie, że zakupy stacjonarne nad Wisłą będzie można zrobić jeszcze w tym roku. Póki co zainteresowani ofertą marki klienci mogą natomiast skorzystać z zamówień internetowych.

Hotel Novotel w Warszawie - zobacz zdjęcia:

Tańczące z Promocjami 01.02.2024
Listen on Spreaker.