Marek Gołębiewski

i

Autor: PAP Piotr Nowak Marek Gołębiewski

Legia Warszawa - wiadomo, co dalej z Markiem Gołębiewskim

2021-12-15 14:32

Marek Gołębiewski zrezygnował z posady trenera Legii Warszawa po przegranym meczu z Wisłą Płock. Co dalej z jego karierą przy Łazienkowskiej 3? Ta kwestia została już wyjaśniona. Więcej na ten temat w naszym artykule.

Co dalej z Markiem Gołębiewskim? Wiele osób zadawało sobie takie pytanie po tym, gdy trener ogłosił, że żegna się z pierwszą kadrą. Decyzję podjął po meczu z Wisłą Płock (12.12), który Legia przegrała 1-0. Selekcjonerem Mistrzów Polski był około 1,5 miesiąca. Pod koniec października zastąpił na stanowisku Czesława Michniewicza. Wcześniej pracował z zawodnikami drugiej kadry. Zarząd klubu liczył na to, że Gołębiewski wyciągnie główną drużynę z największego kryzysu. Zadanie go jednak przerosło. Na jego miejsce powołano więc Aleksandara Vukovića, który nie pierwszy już raz zostaje tymczasowym trenerem. Sam Gołębiewski nie będzie zaś długo przebywał na bezrobociu. Legia podjęła już w jego sprawie decyzję.

Wylali asfalt, potem go zerwali i znów wylali. Remont w Ząbkach jak u Barei

Gołębiewski wróci do pracy z II. kadrą

Jak donosi serwis legia.net, Marek Gołębiewski może być spokojny o swoją przyszłość w Legii Warszawa. Po nowym roku ma wrócić do trenowania drugiej kadry występującej na poziomie III. ligi. Obecnie zastępuje go tam Piotr Zasada, który w 2022 też najprawdopodobniej wróci do swoich dawnych obowiązków. Gołębiewski może oczywiście otrzymywać w tym czasie propozycje pracy w innych klubach.

Źródło: legia.net

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!