Stadion Legii Warszawa

i

Autor: Marcel flickr.com Stadion Legii Warszawa

Legia Warszawa: TRANSMISJA SPARINGÓW - gdzie oglądać mecze Wojskowych w Dubaju?

2022-01-11 13:27

Piłkarze Legii Warszawa, pod wodzą Aleksandara Vukovicia, udali się na zgrupowanie treningowe do Dubaju. W największym mieście Zjednoczonych Emiratów Arabskich czekają ich trzy mecze sparingowe. Gdzie zobaczymy ich transmisje? O tym w artykule.

Legia Warszawa - transmisje meczów sparingowych to coś, co interesuje dziś wszystkich kibiców wojskowych. Fani stołecznego klubu niewątpliwie chcą się przekonać, jak Wojskowym idzie odbudowywanie formy po fatalnej rundzie jesiennej. Na jej zakończenie Legioniści znaleźli się w strefie spadkowej. Szansą na "powrót do gry" dla mistrzów Polski jest zgrupowanie treningowe w Dubaju. Drużyna, wraz z trenerem Aleksandarem Vukoviciem, wyjechała do Emiratów Arabskich, by z dala od warszawskich kryzysów przygotowywać się do rundy wiosennej. Piłkarze rozegrają tam trzy sparingi, które obejrzeć będzie można w telewizji i internecie. Sprawdźcie, z kim zagra Legia Warszawa oraz gdzie i na kiedy zaplanowano transmisje.

Minął rok a POW nadal dudni. Trasa nie daje spać okolicznym mieszkańcom

Legia w Dubaju - z kim zagrają Wojskowi?

Obecne możliwości Legionistów sprawdzą trzy kluby. Pierwszy sparing zaplanowano na 15.01. Będzie to mecz z bułgarskim Botewem Płowdiw. Kolejne spotkanie rozegrane zostanie 19.01. Tym razem przeciwnikiem będzie drużyna Grzegorza Krychowiaka -  FK Krasnodar. Ostatni test zaplanowano na 20.01. Nie wiadomo jeszcze, z kim zagra wówczas drużyna z Łazienkowskiej 3. Gdzie obejrzymy mecze Legii online i w TV? O tym w dalszej części artykułu.

Transmisje sparingów Legii - TERMINARZ

Wszystkie trzy sparingi w Dubaju będą transmitowane na żywo online przez TVPSPORT.PL (w aplikacji oraz przez Smart TV), a dwa z nich zobaczymy na żywo również w TVP Sport. Harmonogram transmisji poniżej:

  • 15.01: Legia Warszawa – Botew Płowdiw TVPSPORT.PL o 13:00, retransmisja w TVP Sport o 23:40,
  • 19.01: Legia Warszawa – FK Krasnodar TVP Sport i TVPSPORT.PL o 13:00,
  • 20.01: Legia Warszawa – nieznany przeciwnik TVP Sport i TVPSPORT.PL o 13:00.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!