Rozpoznajecie go? Jest podejrzany o molestowanie kobiety w autobusie!

2022-05-30 10:53

Mężczyzna widoczny na zdjęciach miał kilkukrotnie na siłę wkładać rękę pod sukienkę jednej z pasażerek. Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu proszą o pomoc w jego namierzeniu. Więcej na ten temat w naszym artykule.

Policja szuka mężczyzny podejrzanego o molestowanie pasażerki autobusu. Do zdarzenia doszło 18 maja 2022 roku około godziny 20:00 w autobusie linii 218 momencie, gdy zatrzymał się na przystanku Metro Wierzbno 06. Widoczny na zdjęciach z monitoringu mężczyzna miał wykorzystać to, że pokrzywdzona stała przy drzwiach pojazdu odwrócona do niego tyłem. Wówczas kilkukrotnie włożył jej rękę pod sukienkę, dotykając uda. Na tym się nie skończyło - gdy kobieta wyszła z autobusu na ul. Racjonalizacji, sprawca podążył za nią w kierunku ul. Konstruktorskiej. Natręt odpuścił dopiero na rondzie z ul. Konstruktorską, gdy pokrzywdzona zagroziła wezwaniem Policji.

Szaleniec wjechał do ogródka. Rodzinę przed śmiercią uratowała pogoda.

Policja prosi o pomoc w namierzeniu podejrzanego

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny, jego obecnego miejsca pobytu, lub były świadkami opisanego zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty, lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 52 (czynne całą dobę) oraz 47 72 392 24 od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00 lub mailowo na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Źródło: mokotow.policja.gov.pl