Żabka

i

Autor: Żabka Żabka

zakypu

Sklepy Żabka 30 maja i 31 maja 2024. Godziny otwarcia w Boże Ciało

2024-05-31 9:44

Żabka 30 maja - w czwartek wypada Boże Ciało, to dzień ustawowo wolny od pracy, w który obowiązuje zakaz handlu. Ale nie wszystkie sklepy będą zamknięte. Otwarte będą w większości Żabki. Jak będą działać sklepy Żabka 30 i 31 maja?

Żabka 30 maja 2024. Godziny otwarcia sklepów w Boże Ciało

Czwartek 30 maja to święto kościelne, jest to dzień wolny od pracy, tego dnia obowiązuje zakaz handlu. Sklepy będą zamknięte, ale z wyjątkami. 30 maja w większości czynne będą Żabki. Sklepy Żabka 30 maja będą czynne jednak w innych godzinach niż standardowo (6:00-23:00). Decyzja o otwarciu Żabki i jej godziny otwarcia to indywidualna decyzja franczyzobiorcy, czyli prowadzącego sklep. Żabki będą otwarte np. w nietypowych godzinach: 11:00-19:00 lub dłużej.

Przez całą dobę czynne są Żabki Nano, czyli sklepy bezobsługowe. Podstawowe zakupy tego dnia można zrobić także np. na stacjach paliw.

Żabka 31 maja, piątek

31 maja sklepy Żabka będą czynne w zwykłych godzinach, czyli od 6 do 23.

Sklepy Żabka

Żabka liczy ponad 10 tysięcy sklepów w całej Polsce (w samej Warszawie jest ponad 900 sklepów). Żabka to sieć małych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby milionów klientów. Przez 25 lat obecności na polskim rynku firma ugruntowała pozycję lidera segmentu modern convenience. Ideą funkcjonowania sieci jest bliskość i wygoda klientów, którzy mogą zrobić szybkie zakupy, skorzystać z bogatego pakietu usług (np. odbiór i nadawanie paczek) czy zjeść przekąskę na ciepło serwowaną w ramach Żabka Café.

Żabka Drive w Piasecznie koło Warszawy, zdjęcia:

Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia, tu czas się zatrzymał