Boże Narodzenie w Warszawie (1926)

i

Autor: Narodowe Archiwum Cyfrowe Boże Narodzenie w Warszawie (1926)

Tak kiedyś świętowano Wigilię w Warszawie! Zobacz archiwalne zdjęcia z Bożego Narodzenia!

2020-12-24 19:12

Boże Narodzenie 2020 z pewnością będzie inne niż wszystkie. Pandemia koronawirusa spowodowała, że nałożono szereg obostrzeń, które nie pozwolą nam świętować zgodnie z rodzinną tradycją. Jeśli w tym roku nie usiądziecie do stołu z całą rodziną lub nie odwiedzicie miejskiej Wigilii - nie martwcie się! Obejrzycie, jak świętowano święta Bożego Narodzenia dawniej!

Choinka w stylu rustykalnym. Zobacz, jak ją udekorować

Boże Narodzenie 2020

2020 rok przyniósł wiele niespodzianek. Z pewnością nikt z nas nie spodziewał się, że ponad połowę roku spędzimy zamknięci w domach. Wiele osób spędziło Wielkanoc samotnie ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem. Boże Narodzenie 2020 też może się znacznie różnić od poprzednich świąt. Nie powinniśmy gromadzić się całą rodziną. Należy też unikać podróży do dalekich krewnych, z którymi nie widujemy się na co dzień.

Czytaj także: Pogoda na Boże Narodzenie 2020: czy będzie śnieg na święta?

Boże Narodzenie kiedyś i dziś

Jeśli w tym roku nie możesz spotkać się z bliskimi - powspominaj! Odkop stare albumy ze zdjęciami i przypomnij sobie jak wyglądało Boże Narodzenie w poprzednich latach. My przygotowaliśmy galerię zdjęć z Narodowego Archiwum Cyfrowego. Zobacz, jak dawniej świętowano Wigilię i Boże Narodzenie w Warszawie!

Zobacz galerię: