Tatuażystka z Niemiec szokuje swoim wyglądem. Kobieta amputowała sobie palce

i

Autor: fot. Pixabay/ screenshot: instagram @lily_lu_filmz

Social media

Tatuażystka z Niemiec szokuje swoim wizerunkiem. Amputowała sobie palce

2024-06-20 15:32

Niektórzy, by skutecznie wyróżniać się z tłumu, potrafią skorzystać z bardzo inwazyjnych sposobów na modyfikacje ciała. Pewna tatuażystka z Niemiec w swoich social mediach chwali się niecodziennym wizerunkiem. Jak sama twierdzi, ekstremalne zmiany wyglądu są "nieszkodliwym uzależnieniem".

Lily Lu mieszka w Niemczech, jest tatuażystką i piercerką. Wyróżnia się nietypowym wyglądem - jej ciało pokrywają dziesiątki tatuaży. Na swoim Instagramie, w opisie profilu zaznaczyła, że wizerunkiem upodabnia się do kosmitów.

Tatuażystka Lily Lu jest dumna ze swoich ekstremalnych modyfikacji

Lu pokryła tatuażami znaczną część powierzchni skóry, w tym głowę i twarz. Nie jest to jednak jedyna modyfikacja ciała, jaką się wyróżnia. Zdecydowała się bowiem na amputację niektórych palców.

Tatuażystka cieszy się na YouTube rosnącą popularnością. Do tej pory jej materiały zostały odtworzone ponad 150 tysięcy razy. Lily Lu aktywnie udziela się również w innych social mediach. Na Instagramie zebrała prawie 80 tysięcy obserwatorów.

Ekstremalne modyfikacje ciała. Z czego wynika ich popularność?

Ekstremalne ingerencje w ciało nie od dziś budzą kontrowersje. Wiele osób, które decydują się na nietuzinkowe modyfikacje, robi to, by poczuć się lepiej ze swoim wizerunkiem. Częstą motywacją do wprowadzenia zmian jest dążenie do upodobnienia się chociażby do zwierzęcia czy fikcyjnego stworzenia.

Państwa i stolice Europy. Czy potrafisz je dopasować? Quiz

Pytanie 1 z 20
Które miasto jest stolicą Niemiec?
Wasze najgorsze tatuaże. BYLIŚMY ZASKOCZENI! | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska