w warszawie

Ursynowski Festiwal Kolorów 2024! Wystąpi LUNA - reprezentantka Polski na Eurowizji

2024-05-24 21:34

W sobotę, 25 maja na Ursynowie będzie naprawdę kolorowo! Tego dnia odbędzie się "Festiwal Kolorów", w którym może wziąć udział każdy, bez ograniczeń wiekowych. Udział w zabawie jest bezpłatny. Na scenie zobaczymy LUNĘ, która reprezentowała Polskę na Eurowizji.

W sobotę 25 maja, na Olkówku tuż obok Parku Jurajskiego, odbędzie się "Festiwal Kolorów na Ursynowie 2024". Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00, a zakończy około godziny 20.00, kiedy będzie ostatni wyrzut kolorów. Udział w "Festiwalu Kolorów" jest bezpłatny.

Festiwal Kolorów na Ursynowie

To popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez setki czy nawet tysiące ludzi "Kolorów Holi", które tworzą wielką barwną chmurę. Każdy z uczestników może nabyć na miejscu kolorowy puder, który jest niezbędny, aby wziąć udział w tej zabawie. Podczas "Festiwalu Kolorów" uczestnicy tańczą, obsypują się barwnymi "Kolorami Holi" oraz wyrzucają go w górę, tworząc kolorową mgłę.

W trakcie wydarzenia będzie można zakupić na miejscu "Kolory Holi". Ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych kolorowych proszków. "Pudry Holi" zapewniane przez organizatorów są przyjazne środowisku, nieszkodliwe, niealergiczne i posiadają odpowiednie certyfikaty. Kolory łatwo zmywają się ze skóry oraz znikają z większości materiałów podczas prania!

Kto wystąpi na "Festiwalu Kolorów na Ursynowie 2024"?

Ursynowskie wydarzenie to nie tylko zabawa z kolorami, ale również wyjątkowe koncerty. Uczestnicy festiwalu będą mogli zobaczyć na żywo takich artystów jak:

  • LUNA - która, jako reprezentantka Polski na Eurowizji, jest gwiazdą wieczoru.
  • Inee -to rockowa artystka, która oprócz branży muzycznej, zajmuje się tatuowaniem.
  • DJ SandB - to poznański DJ, który zadba o dobry nastrój uczestników.
  • Exation - jest DJ'em, rozrusza uczestników swoimi autorskimi kompozycjami.

Jakie atrakcje czekają na uczestników festiwalu?

Oprócz głównych atrakcji wydarzenie umilą:

  • jedzenie z najlepszych foodtrucków,
  • strefy partnerów,
  • konkursy z nagrodami,
  • sklep Festiwalu Kolorów.
Świętokrzyskie. Festiwal kolorów na dachu Galerii Korona w Kielcach