Marsz Koalicji Antyfaszystowskiej

i

Autor: https://www.facebook.com/koalicjaantyfaszystowska/ Marsz Koalicji Antyfaszystowskiej

Wielka manifestacja 11.11 w Warszawie. To kontrdemonstracja do Marszu Niepodległości

2022-10-11 11:47

W piątek, 11 listopada ulicami Warszawy przejdzie nie tylko Marsz Niepodległości. Kontrmanifestacja pod hasłem Za Wolność Waszą i Naszą wystartuje tego dnia z placu Unii Lubelskiej. Sprawdźcie informacje na temat wydarzenia.

Za Wolność Waszą i Naszą - pod takim hasłem 11 listopada odbędzie się marsz organizowany przez Koalicję Antyfaszystowską. W zamyśle jest to kontrmanifestacja do Marszu Niepodległości. "Gdy smutni chłopcy będą maszerować przez miasto w imię podziałów, nienawiści i śmierci, my ruszymy o 14.00 z placu Unii Lubelskiej, za wolność, równość i życie. Tańczmy ponad podziałami i ponad granicami" - piszą organizatorzy na stronie wydarzenia na Facebooku. Jednocześnie uruchomiono zbiórkę funduszy na przygotowanie marszu.

Za Wolność Waszą i Naszą - organizatorzy zachęcają do udziału i zrzutki

Program wydarzenia ma być ogłaszany stopniowo. Wiadomo jednak, że wzorem poprzednich lat, na trasie pojawią się platformy z głośnikami i dużo muzyki. Organizację całego przedsięwzięcia można wesprzeć biorąc udział w specjalnej zbiórce. Cel zrzutki to 10 000 zł. Ewentualna nadwyżka zostanie przekazana na działalność antyfaszystowską w ciągu roku lub przyszłoroczną demonstrację. Link do zrzutki znajdziecie w zamieszczonym wyżej poście organizatorów.

Lachowski o ataku jądrowym na Ukrainę: "Ludzie tutaj biorą to jako realny wariant, możliwość" [Express Biedrzyckiej]

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!