Wpadka w Familiadzie

i

Autor: fot. AKPA / Niemiec/ TikTok

Telewizja

Wpadka w "Familiadzie" hitem sieci. Karol Strasburger tylko się zaśmiał

2024-06-20 11:36

"Familiada" jest programem, w którym przez lata można już było oglądać dziesiątki zabawnych sytuacji. W jednym z odcinków kultowego formatu uczestnik rozbawił odpowiedzią na pytanie o imiona nawet prowadzącego Karola Strasburgera. Zobaczcie nagranie podbijające sieć!

Spis treści

  1. Wpadka uczestnika "Familiady"
  2. Teleturniej "Familiada". Kultowy program, który bawi Polki i Polaków od lat

Wpadka uczestnika "Familiady"

W jednym z odcinków "Familiady" z minionych lat Karol Strasburger zadał uczestnikom pytanie, które wydawało się raczej nieskomplikowane. Musieli bowiem wymienić męskie imiona bez litery "A".

Na tablicy znalazło się już imię "Wojciech", za które jedna z drużyn otrzymała 16 punktów. Wtedy przyszła kolej na pana Łukasza. Uczestnik programu szybko i pewnie udzielił odpowiedzi, która brzmiała "Jan".

Po chwili zebrali zareagowali śmiechem, a Łukasz nie musiał nawet czekać na sygnał dźwiękowy, który informował o błędnej odpowiedzi. Na wypowiedź uczestnika Karol Strasburger zareagował lekkim rozbawieniem.

Teleturniej "Familiada". Kultowy program, który bawi Polki i Polaków od lat

Program "Familiada" pozostaje na antenie od prawie trzech dekad. Kultowy teleturniej doczekał się już niespełna trzech tysięcy odcinków. Widzowie nadal chętnie oglądają go przed telewizorami i z zaciekawieniem obserwują zmagania uczestników. Format wymaga szybkiej reakcji na pytania, a stres zdecydowanie nie pomaga w udzielaniu poprawnych odpowiedzi.

Państwa i stolice Europy. Czy potrafisz je dopasować? Quiz

Pytanie 1 z 20
Które miasto jest stolicą Niemiec?
Mellina - Karol Strasburger: myślałem, że odejdę z Familiady po trzech miesiącach
Listen on Spreaker.