Policja sygnał

i

Autor: Canva Pro

kryminalne

Znaleziono ją nagą i nieprzytomną w centrum Warszawy. Teraz walczy o życie. Policja zatrzymała podejrzanego

2024-02-26 14:30

W niedzielę na klatce schodowej jednej z kamienic przy ulicy Żurawiej w Warszawie znaleziono nieprzytomną, nagą kobietę. Jak informuje nas policja, kobieta przebywa w szpitalu i jest w stanie ciężkim. Zatrzymano mężczyznę, który może mieć związek ze sprawą.

W niedzielę, 25 lutego, w centrum Warszawy można było zobaczyć wielu policjantów. Działali oni w pobliżu ulicy Żurawiej, gdzie wygrodzili część terenu taśmą. Okazało się, że ma to związek ze znalezieniem młodej, nieprzytomnej kobiety na schodach jednej z kamienic w tej okolicy.

Jak informuje na policja, w związku ze sprawą zatrzymano już podejrzanego mężczyznę.

"Wczoraj wieczorem w zaledwie kilkanaście godzin od zdarzenia policjanci ze Śródmieścia zatrzymali mężczyznę, który może mieć związek z tym zdarzeniem kryminalnym, w którym została pokrzywdzona młoda kobieta" - mówi eska.pl Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji.

Kobieta znaleziona naga w centrum Warszawy jest w ciężkim stanie

Poszkodowana jest pod opieką lekarzy, jednak jak przekazała policja, jest w ciężkim stanie.

"Zatrzymaliśmy mężczyznę, który może mieć związek z tym zdarzeniem, nikt jeszcze nie usłyszał zarzutów, gdyż jest to faza wstępna postępowania, czynności są nadal w toku" - mówi eska.pl Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji.

Ambasada Korei Północnej wynajmuje biura w Warszawie

Ten blok zna każdy warszawiak. Mało kto wie, jaką skrywa tajemnicę
Listen on Spreaker.